Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Baskı ve Reklam Sektöründe yerel ve uluslararası iş tecrübemizle, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla, yaratıcı tasarımlar ile kaliteli ürünleri adil fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.  Siz de bize “EVET” deyin, her türlü baskı ve reklam ihtiyaçlarınızda güvenilir bir yol arkadaşınız olsun.

Misyon:

Baskı/Reklam Hizmet ve Teknolojileri Alanında kendini sürekli iyileştiren, maksimum müşteri memnuniyetini hedef edinmiş, analiz, sentez ve yorum yapabilen, yaratıcı teknik ve idari kadrosu ile; ulusal ve uluslararası işbirliği ve dayanışma anlayışıyla toplumun  ihtiyaçlarına, müşterilerimizin beklentilerine yönelik tasarım, proje ve üretim hizmetlerine öncülük eden bir şirket oluşumu gerçekleştirmektir.

Vizyon:

Eğitim, araştırma ve sürekli iyileştirme ile tercih edilen öncü marka olmak.

İşimize, müşterilerimize ve topluma artı değer katarak, çevre ve insan duyarlılığıyla, istikrar ve güvenle büyümek.

Biz Kimiz ? (Tarihçe)

  1. DÖNEM

1993 yılında Barış Matbaacılık Limited Şirketi olarak Ordu’da yola koyulduk. Bu 20 yıllık yolculuğumuzda, matbaa, baskı ve tasarım dünyasının geçmişine ve bugününe hakim olurken, zanaatımızda ve ticaretimizde Ahi Evran ahlakıyla yoğurulduk. Matbaacılığın yalnızca bir meslek değil kültür olduğunu bilerek çıkardığımız yayın organları ile bölgemize ve insanımıza bir çok faydalar sağladık. Mesleğimizin evrilmesiyle kendimizi yenileyerek yolumuza devam ettik.

2.DÖNEM

2013 yılında Almanya Mannheim’da Ask Print Werbetechnik olarak yurtdışı şubemizi kurduk. Ağırlıklı olarak dış reklam üzerine hizmet verdiğimiz şubemizde Alman disiplini, Avrupa vizyonu ve Menheimm’in kozmopolit yapısıyla yoğun iş sirkülasyonunda pişerek olgunluğa ulaştık ve sektörümüzün ülkemizde ve dünyadaki geleceğine dair öngörülerimizi pekiştirerek azimle çalıştık. BMW Mini, BAKTAT vb. alanında uzman birçok firmaya hizmet vererek kendimizi ispatladık.

3 DÖNEM

2020 yılında EVET REKLAM olarak gelenekseli ve çağdaşı, tecrübeyi ve yeniliği, Avrupa’yı ve Anadolu’yu, eskiyi ve yeniyi harmanlayarak, sürekli yenilenerek ve büyüyerek baskı ve reklam sektöründe ulusal ve uluslarası güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak üzere yeniden Türkiye’de faaliyetlerimize başladık.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Adil Fiyatlandırma: Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istediğiniz ürünlerin ölçü ve malzeme bilgileri net olarak hesaplandıktan sonra EVET REKLAM tarafından en uygun ve adil fiyat verilir .

Nihai Karar: Müşterimiz fiyatı ve kaliteyi görerek bize EVET der.

Tasarım süreci:  Müşterilerimiz dilerse kendi tasarımlarını veya fikirlerini bize ileterek dilerlerse tasarım ekibimizin profesyonel çalışmalarını tercih ederek ortak akılla dilediği ürün için en iyi sonuca ulaşır.

Üretim ve Baskı Süreci:  Ürünler kısa süre içinde en iyi kalitede üretilir ve hizmetinize sunulur.

Paketleme Montaj ve Uygulama: Paketleme montaj veya işçilik gerektiren ürünlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından en iyi şekilde uygulanır.

Kargolama :  E-siparişleriniz için çözüm ortağı kargo firmamızla ürününüz güvenilir şekilde kapınıza kadar ulaşır.

Öneri ve Takip: Ürün ve Hizmetlerimizden memnun kaldınız mı? Cevabınız EVET’se bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.  

bettilt güncel giriş